Звіт про звернення громадян за 2 квартал 2018 року.

  Впродовж II кварталу 2018р. Держекоінспекцією у Миколаївській області було розглянуто 38 звернень (заяв - 33 , скарг – 5) від  62 громадян. За адміністративно-територіальним поділом звернення громадян надходили  від мешканців м. Миколаєва, м. Херсона, м. Первомайська, м. Вознесенська, м.Очакова, м. Южноукраїнська, м. Києва, смт. Врадіївка, а також Веселинівського, Новоодеського та Вітовського районів області.  

 Із загальної кількості звернень в звітному періоді за дорученням органів влади (Миколаївської обласної державної адміністрації, Державної екологічної інспекції України, Прокуратури Миколаївської області, Департаменту ЖКГ Миколаївської міської ради, було розглянуто 27 звернень; від громадян на особистому прийомі  (отримано особисто) - 6; від громадян поштою - 5 ( в тому числі 3 – на поштову адресу Держекоінспекції, 2 – електронною поштою).

   Звернення громадян розглядались відповідно до компетенції Держекоінспекції в рамках чинного законодавства та вимог Закону України «Про звернення громадян».

В 2 кв. 2018р. в зверненнях, що надійшли на адресу Держекоінспекції, громадянами порушувались наступні питання:

- порушення правил поводження з відходами;

- порушення природоохоронного законодавства при використанні мисливських угідь;

- пошкодження  зелених насаджень;

- забруднення водних ресурсів;

 - порушення у сфері земельних ресурсів;

 - порушення природоохоронного законодавства у сфері поводження з водними біоресурсами;

- незаконне знищення обєктів тваринного світу.

Найбільш актуальним питанням, що порушувалось у зверненнях громадян були несанкціоновані звалища побутових відходів (58%).

Крім того, в звітному періоді Держекоінспекцією було опрацьовано 17 звернень громадян, які надійшли на  телефонні «гарячі лінії» (Державної екологічної інспекції у Миколаївській області, Голови Миколаївської обласної державної адміністрації, урядову телефонну «гарячу лінію» та ін.). Дані звернення стосувались забруднення атмосферного повітря, земельних ресурсів, незаконного пошкодження зелених насаджень та інших питань.

 Всього в 2 кв. 2018 року Держекоінспекцією було позитивно вирішено 28 звернень, підготовлено відповіді з роз’ясненнями щодо порушених питань – 2; перенаправлено за належністю  – 1; в стадії розгляду - 7 звернень.

 Звіт про звернення громадян за 1 квартал 2018 року.

 Впродовж I кварталу 2018р. Держекоінспекцією у Миколаївській області було розглянуто 39 звернень (заяв - 37 , скарг – 2) від  96 громадян. За адміністративно-територіальним поділом звернення громадян надходили  від мешканців м. Миколаєва, Снігурівки, Нової Одеси, а також Очаківського, Новоодеського та Вітовського районів області.  
Із загальної кількості звернень в звітному періоді за дорученням органів влади (Миколаївської обласної державної адміністрації, Державної екологічної інспекції України, Миколаївської міської ради, було розглянуто 28 звернень; від громадян на особистому прийомі  (отримано особисто) - 4; від громадян поштою - 7 ( в тому числі 5 – на поштову адресу Держекоінспекції, 2 – електроною поштою).
  Звернення громадян розглядались відповідно до компетенції  Держекоінспекції в рамках чинного законодавства та вимог Закону України «Про звернення громадян».
В 1 кв. 2018р. в зверненнях, що надійшли на адресу Держекоінспекції, громадянами порушувались наступні питання:
- порушення правил поводження з відходами;
- пошкодження  зелених насаджень;
- незаконне полювання;
- забруднення земельних ресурсів та підземних вод;
- незаконне використання водних живих ресурсів
Найбільш актуальним питанням, що порушувалось у зверненнях громадян були несанкціоновані звалища побутових відходів (74%).
Крім того, в звітному періоді Держекоінспекцією було опрацьовано 4 звернення громадян, які надійшли на  «гарячу лінію» Голови Миколаївської обласної державної адміністрації та 1 звернення на урядову телефонну «гарячу лінію». Дані звернення стосувались забруднення атмосферного повітря, збереження тваринного світу та недопущення забруднення водних ресурсів.
Всього в 1 кв. 2018 року Держекоінспекцією було позитивно вирішено 16 звернень, підготовлено відповіді з роз’ясненнями щодо порушених питань – 5; повернуто авторам на підставі ст. 7 Закону України «Про звернення громадян» – 2; перенаправлено за належністю  – 2; в стадії розгляду - 14 звернень.
Звіт про звернення громадян за 4 квартал 2017 року

Впродовж ІV кварталу 2017р. Держекоінспекцією у Миколаївській було розглянуто 33 звернення (28 заяв та 4 скарги ) від 151 громадянина. Більшість звернень (81,8%) надходили від мешканців м. Миколаєва та Миколаївської області (Жовтневого, Первомайського, Очаківського, Новоодеського районів та м.Вознесенськ). Крім того, 5 звернень надійшло з міст Києва, Херсона, Одеси та Чернігова.

Із загальної кількості звернень в звітному періоді за дорученням органів влади (Державної екологічної інспекції України, Миколаївської обласної державної адміністрації, Прокуратури Миколаївської області та Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області) було розглянуто 11 звернень; від громадян на особистому прийомі  (отримано особисто) – 4; від громадян поштою – 18; колективних звернень – 5. 

Звернення громадян розглядались відповідно до компетенції Держекоінспекції, в рамках чинного законодавства та вимог Закону України «Про звернення громадян». Громадянами, що зверталися в 4 кв. 2017р. до Держекоінспекції, порушувались питання несанкціонованих звалищ побутових відходів,  недотримання законодавства про охорону, раціональне використання вод та відтворення водних ресурсів, пошкодження зелених насаджень, рослинного світу, забруднення атмосферного повітря, незаконного використання земельних ресурсів, поводження з дикими тваринами, порушення на територіях об’єктів природно-заповідного фонду загальнодержавного значення.

Всього в 4 кв. 2017 року Держекоінспекцією було позитивно вирішено 14 звернень, підготовлено відповіді з роз’ясненнями щодо порушених питань – 14; в стадії розгляду - 5 звернень.


Звіт про звернення громадян за 3 квартал 2017 року

Впродовж ІІІ кварталу 2017р. Держекоінспекцією у Миколаївській було розглянуто 48 звернень (47 заяв та 1 скаргу ) від 127 громадян. Переважна більшість звернень (81%) надходили від мешканців м.Миколаєва та Миколаївської області (Миколаївського, Первомайського, Кривоозерського, Вітовського районів, м.Вознесенськ та м.Первомайськ). Крім того, 9 звернень надійшло з міст Києва, Херсона та Одеси.

Із загальної кількості звернень в звітному періоді за дорученням органів влади (Державної екологічної інспекції України, Миколаївської обласної державної адміністрації, Управління житлово-комунального господарства Миколаївської облдержадміністрації та Адміністрації Заводського району Миколаївської міської ради) було розглянуто 34 звернення; від громадян на особистому прийомі  (отримано особисто) - 6; від громадян поштою - 8.

Звернення громадян розглядались відповідно до компетенції Держекоінспекції, в рамках чинного законодавства та вимог Закону України «Про звернення громадян». Громадянами, що зверталися в 3 кв. 2017р. до Держекоінспекції, порушувались питання несанкціонованих звалища побутових відходів, порушення правил водокористування, пошкодження зелених насаджень, забруднення атмосферного повітря, поводженнями з дикими тваринами,  порушення на територіях об’єктів природно-заповідного фонду загальнодержавного значення. Найбільш актуальним продовжує залишатися питання щодо несанкціонованих звалищ побутових відходів (73%).

Всього в 3 кв. 2017 року Держекоінспекцією було позитивно вирішено 33 звернення, на 9 звернень підготовлено відповіді з роз’ясненнями щодо порушених питань, повернуто авторам 2 звернення (на підставі статей 5 та 7 Закону України «Про звернення громадян»; в стадії розгляду - 4 звернення.

 

Звіт про звернення громадян за 2 квартал 2017 року

Впродовж ІІ кварталу 2017р. Держекоінспекцією у Миколаївській області було розглянуто 56 звернень (заяв - 45 , скарг – 11) від  155 громадян. За адміністративно-територіальним поділом звернення громадян надходили  від мешканців м.Миколаєва, м.Вознесенська, м.Києва, м.Полтави, м.Херсона, м.Южноукраїнська, м.Львова, Братського, Жовтневого, Кривоозерського, Первомайського районів.

З загальної кількості звернень в звітному періоді за дорученням органів влади (Миколаївської обласної державної адміністрації, Державної екологічної інспекції України, Миколаївської місцевої прокуратури № 1,№2, Управління житлово-комунального господарства Миколаївської облдержадміністрації) було розглянуто 40 звернень; від громадян на особистому прийомі  (отримано особисто) -9; від громадян поштою -7 ( в тому числі 5 – на поштову адресу Держекоінспекції, 2 – електроною поштою).

Звернення громадян розглядались відповідно до компетенції Держекоінспекції в рамках чинного законодавства та вимог Закону України «Про звернення громадян». В 2 кв. 2017р. в зверненнях, що надійшли на адресу Держекоінспекції, громадянами порушувались наступні питання:

- несанкціоновані звалища побутових відходів;

- забруднення атмосферного повітря;

- порушення у сфері земельних ресурсів;

- пошкодження зелених насаджень;

- порушення правил водокористування;

- незаконний продаж екзотичних та інших видів тварин без відповідних документів;

- порушення на територіях об’єктів природно-заповідного фонду загальнодержавного значення;

- незаконне знищення об’єктів тваринного світу.

Найбільш актуальним питанням, що порушувалось у зверненнях громадян були несанкціоновані звалища побутових відходів (63%). Пояснюється це актуальністю даної проблеми для регіонів України та запровадженням Мінприроди інтерактивної мапи та мобільного додатку, що дає можливість будь-якому громадянину України не витрачаючи багато часу повідомити відповідні органи про стихійні сміттєзвалища, а також проконтролювати їх ліквідацію.

 

Звіт звернення громадян за 1 квартал 2017 року

Держекоінспекцією у Миколаївській області впродовж І кварталу 2017 р. було розглянуто 38 звернень (заяв – 36, скарг – 2) від 135 громадян. За адміністративно- територіальним поділом звернення громадян надходили  від мешканців м. Миколаєва, Вознесенська, Очакова, а також Баштанського, Березанського, Вітовського районів області.  З загальної кількості звернень громадян Держекоінспекцією в звітному періоді за дорученням органів виконавчої влади було розглянуто 29 звернень, від громадян на особистому прийомі (отримано особисто) – 2, від громадян поштою – 7. Колективних надійшло – 4, індивідуальних - 24. Звернення громадян розглядались відповідно  до компетенції Держекоінспекції в рамках чинного законодавства та вимог Закону України «Про звернення громадян». В зверненнях громадян порушувались наступні питання: порушення правил поводження з відходами; пошкодження  зелених насаджень; забруднення атмосферного повітря та водних ресурсів; самовільне водокористування; зняття родючого шару грунту в межах прибережно захисної смуги; незаконне видобування корисних копалин (піску).

Найбільш актуальними питаннями в зверненнях громадян за І кв. 2017 р.  є порушення правил поводження з відходами та пошкодження зелених насаджень.  За результатами розгляду звернень:

- вирішено позитивно – 17, що складає 45%;

- дано роз’яснень – 7, що складає 18%;

- відмовлено у задоволенні – 5, що складає 13%;

- перенаправлено за належністю   – 1, що складає 3%;

- у стадії розгляду залишається – 8, що складає 21%.

В звітному періоді кількість звернень громадян  в порівнянні з аналогічним періодом 2016 р. має тенденцію до  збільшення  – на 10 одиниць.

 

Посилання