Державна екологічна інспекція у Миколаївській області повідомляє, що 25  січня 2018 року оголошено конкурс на заміщення семи вакантних посад державної служби категорій «Б», «В»:
-       завідувач сектором організаційно-аналітичного, документального, матеріально-технічного забезпечення і взаємодії з громадкістю та ЗМІ -1 посада;
-       головний спеціаліст сектору бухгалтерського обліку та фінансів –1 посада;
-       головний спеціаліст по роботі з персоналом - 1 посада;
-       провідний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Миколаївської області – державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Миколаївської області – 1 посада;
-       провідний спеціаліст відділу екологічного контролю природно-заповідного фонду, рослинного та тваринного світу – державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Миколаївської області –  3 посади.
На сайті Національного агентства України з питань державної служби http://www.guds.gov.ua/ в рубриці вакансії «Інформація про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби» розділ «Миколаївська область» та на сайті Державної екологічної інспекції  у Миколаївській області в рубриці «Вакансії» розміщено оголошення про проведення конкурсу на зайняття посад державної служби категорії «Б», «В».
Одночасно повідомляємо, що кінцевий термін подачі документів на зайняття посад державної служби 13 лютого 2018 року до 17 год. 00хв.
Конкурсний відбір кандидатів на зайняття посад державної служби відбудеться з 16 по 19 лютого 2018 року в два етапи:
1) тестування,    2) співбесіда. 
Перший етап конкурсного відбору «тестування» проходитиме в електронному вигляді. Перелік тестових питань оприлюднено на офіційному сайті Національного агентства України з питань державної служби http://nads.gov.ua/page/perelik-testovyh-pytan (рубрика «тестування» - «перелік тестових питань»). Одне тестове завдання включає 40 тестових питань, які обираються автоматично із загального переліку питань.
Після успішного проходження тестування кандидату для категорії «Б» необхідно написати ситуаційне завдання та пройти співбесіду, для кандидата для категорії «В» після тестування – проходження співбесіди.  
Необхідні документи для участі у конкурсі:
1. Копія паспорта громадянина України.
2. Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі.
3. Письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.
4. Копії (копії) документів (документів) про освіту.
5.Посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.
5. Заповнена особова картка встановленого зразка (затверджена наказом  Нацдержслужби від 05.08.20176р. № 156).
6. Електронна декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2017 рік (як кандидат на посаду).
Декларація подається шляхом заповнення встановленої електронної форми на офіційному веб-сайті НАЗК (https://nazk.gov.ua/) у розділі «Задекларуй».
Методичні рекомендації з питань заповнення декларації доступні для ознайомлення при послідовному переході за такими розділами на офіційному веб-сайті НА запобігання корупції «Декларування» «Законодавство» «Декларація».
Подання декларації можливе за умови наявності у особи електронного цифрового підпису (файл із розширенням Key-6.dat), який безкоштовно можна отримати у відокремленому пункті реєстрації користувачів ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС за адресою м. Миколаїв,  вул. Потьомкінська, буд. 24/2, зала 2, тел.: (051) 237-90-91.
Інформація щодо переліку документів, які необхідно подати для отримання електронного цифрового підпису, а також бланки та зразки заповнення відповідних заяв доступні за посиланням http://acskidd.gov.ua/fiz_osoba.
Крім того електронний ключ можна отримати через Приватбанк, якщо Ви є користувачем даного банку.
За більш детальної інформацією щодо переліку документів, процедури проведення конкурсу звертайтесь за телефоном: (0512) 53-58-42, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Дзержинського, 134

Посилання