Учора, 20 лютого 2019 року, працівники Держекоінспекції у Миколаївській області разом з іншими небайдужими мешканцями м. Миколаєва, керівництвом Миколаївської обласної адміністрації, депутатами обласної та міської рад, військовослужбовцями та духовенством взяли участь у заході із вшанування подвигу загиблих учасників Революції Гідності, який відбувся біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні у сквері Ради Європи м. Миколаєва.
Саме в ці дні, п'ять років тому, під час Революції Гідності, протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку. 20 лютого 2014 загинуло найбільше активістів Майдану. Наступного дня, 21 лютого 2014 року, офіційна влада України юридично визнала жертвами загиблих мітингувальників Майдану. Цього ж дня на Майдані відбулося прощання із загиблими повстанцями, яких в жалобних промовах назвали «Небесною сотнею», а під час прощання з загиблими лунала жалобна пісня «Плине кача...», яка стала українським народним реквіємом.
Громадянський подвиг, патріотизм, відвага та самовідданість, сила духу і мужність людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави не мають бути забуті українцями. Памятаймо тих, хто віддав своє життя за нас, за Україну !!!

Посилання