Звіт про звернення громадян за 4 квартал 2018 року.

Впродовж IV кварталу 2018р. Інспекцією у Миколаївській області було розглянуто 36 звернень від 160 громадян. Переважна більшість звернень (91,7%) надходили від мешканців м. Миколаєва та Миколаївської області (Березанського, Новоодеського, Березнегуватського, Вітовського, Миколаївського районів, з м. Вознесенська та м. Первомайськ). Крім того, 3 звернення надійшло з міста Херсон.
Із загальної кількості звернень в звітному періоді за дорученнями  органів влади (Державної екологічної інспекції України, Миколаївської обласної державної адміністрації, Управління екології та природних ресурсів Миколаївської області, Миколаївської міської ради, Головного управління державної фіскальної служби у Миколаївській області) було розглянуто 24 звернення; від громадян на особистому прийомі  (отримано особисто) – 4; від громадян поштою – 18; колективних звернень – 5.
Громадянами, що зверталися в IV кв. 2018р. до Інспекції, порушувались наступні питання:
- несанкціоновані звалища побутових відходів (20);
- недотримання законодавства про охорону, раціональне використання вод та відтворення водних ресурсів (6);
- пошкодження зелених насаджень та лісу (4);
- забруднення атмосферного повітря (4);
- незаконне використання земельних ресурсів (2).
Питання щодо несанкціонованих звалищ побутових відходів продовжує залишатися найчастішим у зверненнях громадян (58%). Крім того, в звітному періоді Держекоінспекцією у Миколаївській області було опрацьовано 23 звернення громадян, які надійшли на телефонну «гарячу лінію» інспекції, на «гарячу лінію» Голови Миколаївської облдержадміністрації та на  урядову телефонну «гарячу лінію».
Всього в IV кв. 2018 року Державною екологічною інспекцією у Миколаївській області було позитивно вирішено 22 звернення, на 8 підготовлено відповіді з роз’ясненнями щодо порушених питань, 1 звернення перенаправлено за належністю відповідно до статті 7 Закону України «Про звернення громадян», 1 звернення залишилось без розгляду відповідно до статей 8 і 17 Закону України «Про звернення громадян», в стадії розгляду – 4 звернення.

Звіт про звернення громадян за 3 квартал 2018 року.

Впродовж ІІІ кварталу 2018р. Інспекцією у Миколаївській області було розглянуто 50 звернень (47 заяв та 3 скарги) від 171 громадянина. Переважна більшість звернень надходили від мешканців м. Миколаєва та Миколаївської області (Доманівського, Вознесенського, Новоодеського, Вітовського районів, смт Криве озеро, смт Врадіївка, м. Новий Буг та м. Первомайськ). Крім того, 2 звернення надійшли з міста Херсона та 1 з  м. Львів, 1 звернення надіслано з Чернігівської області.
Із загальної кількості звернень в звітному періоді за дорученнями  органів влади (Державної екологічної інспекції України, Державної екологічної інспекції Північно-Західного регіону, Миколаївської обласної державної адміністрації, Адміністрації Заводського та Центрального району Миколаївської міської ради, Миколаївської районної ради,  Прокуратури Миколаївської області, Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області та Управління житлово-комунального господарства Миколаївської облдержадміністрації) було розглянуто 29 звернень; отриманих від громадян на особистому прийомі - 6 звернень; від громадян поштою - 15.
В ІІІ кв. 2018р. в зверненнях, що надійшли на адресу Держекоінспекції, громадянами порушувались наступні питання:
- несанкціоновані звалища побутових відходів (18);
- порушення у сфері земельних ресурсів (4)
- пошкодження зелених насаджень та лісу (14);
- забруднення водних ресурсів (3);
- забруднення атмосферного повітря (8);
- поводженнями з дикими тваринами (1);
- інші звернення (2).
Найбільш актуальним питанням, що порушувалось у зверненнях громадян були несанкціоновані звалища побутових відходів (58%).
Крім того, в звітному періоді Держекоінспекцією було опрацьовано 19 звернень громадян, які надійшли на телефонну «гарячу лінію» інспекції, на  «гарячу лінію» Голови Миколаївської облдержадміністрації та на  урядову телефонну «гарячу лінію» та 5 звернень від депутатів загальнодержавного та місцевого рівнів. У депутатських зверненнях піднімалися проблемні питання стану земельних відносин, а також щодо проведення комплексного аналізу води в місцевих водоймах  у зв’язку із масовою загибеллю риби та інші питання.
Всього в ІІІ кв. 2018 року Держекоінспекцією було позитивно вирішено 25 звернень, на 16 підготовлено відповіді з роз’ясненнями щодо порушених питань, 2 звернення перенаправлено за належністю відповідно до статті 7 Закону України «Про звернення громадян», 1 звернення не підлягає розгляду відповідно до статей 8 і 17 Закону України «Про звернення громадян», в стадії розгляду – 6 звернень.
Звіт про звернення громадян за 2 квартал 2018 року.

  Впродовж II кварталу 2018р. Держекоінспекцією у Миколаївській області було розглянуто 38 звернень (заяв - 33 , скарг – 5) від  62 громадян. За адміністративно-територіальним поділом звернення громадян надходили  від мешканців м. Миколаєва, м. Херсона, м. Первомайська, м. Вознесенська, м.Очакова, м. Южноукраїнська, м. Києва, смт. Врадіївка, а також Веселинівського, Новоодеського та Вітовського районів області.  

 Із загальної кількості звернень в звітному періоді за дорученням органів влади (Миколаївської обласної державної адміністрації, Державної екологічної інспекції України, Прокуратури Миколаївської області, Департаменту ЖКГ Миколаївської міської ради, було розглянуто 27 звернень; від громадян на особистому прийомі  (отримано особисто) - 6; від громадян поштою - 5 ( в тому числі 3 – на поштову адресу Держекоінспекції, 2 – електронною поштою).

   Звернення громадян розглядались відповідно до компетенції Держекоінспекції в рамках чинного законодавства та вимог Закону України «Про звернення громадян».

В 2 кв. 2018р. в зверненнях, що надійшли на адресу Держекоінспекції, громадянами порушувались наступні питання:

- порушення правил поводження з відходами;

- порушення природоохоронного законодавства при використанні мисливських угідь;

- пошкодження  зелених насаджень;

- забруднення водних ресурсів;

 - порушення у сфері земельних ресурсів;

 - порушення природоохоронного законодавства у сфері поводження з водними біоресурсами;

- незаконне знищення обєктів тваринного світу.

Найбільш актуальним питанням, що порушувалось у зверненнях громадян були несанкціоновані звалища побутових відходів (58%).

Крім того, в звітному періоді Держекоінспекцією було опрацьовано 17 звернень громадян, які надійшли на  телефонні «гарячі лінії» (Державної екологічної інспекції у Миколаївській області, Голови Миколаївської обласної державної адміністрації, урядову телефонну «гарячу лінію» та ін.). Дані звернення стосувались забруднення атмосферного повітря, земельних ресурсів, незаконного пошкодження зелених насаджень та інших питань.

 Всього в 2 кв. 2018 року Держекоінспекцією було позитивно вирішено 28 звернень, підготовлено відповіді з роз’ясненнями щодо порушених питань – 2; перенаправлено за належністю  – 1; в стадії розгляду - 7 звернень.

 Звіт про звернення громадян за 1 квартал 2018 року.

 Впродовж I кварталу 2018р. Держекоінспекцією у Миколаївській області було розглянуто 39 звернень (заяв - 37 , скарг – 2) від  96 громадян. За адміністративно-територіальним поділом звернення громадян надходили  від мешканців м. Миколаєва, Снігурівки, Нової Одеси, а також Очаківського, Новоодеського та Вітовського районів області.  
Із загальної кількості звернень в звітному періоді за дорученням органів влади (Миколаївської обласної державної адміністрації, Державної екологічної інспекції України, Миколаївської міської ради, було розглянуто 28 звернень; від громадян на особистому прийомі  (отримано особисто) - 4; від громадян поштою - 7 ( в тому числі 5 – на поштову адресу Держекоінспекції, 2 – електроною поштою).
  Звернення громадян розглядались відповідно до компетенції  Держекоінспекції в рамках чинного законодавства та вимог Закону України «Про звернення громадян».
В 1 кв. 2018р. в зверненнях, що надійшли на адресу Держекоінспекції, громадянами порушувались наступні питання:
- порушення правил поводження з відходами;
- пошкодження  зелених насаджень;
- незаконне полювання;
- забруднення земельних ресурсів та підземних вод;
- незаконне використання водних живих ресурсів
Найбільш актуальним питанням, що порушувалось у зверненнях громадян були несанкціоновані звалища побутових відходів (74%).
Крім того, в звітному періоді Держекоінспекцією було опрацьовано 4 звернення громадян, які надійшли на  «гарячу лінію» Голови Миколаївської обласної державної адміністрації та 1 звернення на урядову телефонну «гарячу лінію». Дані звернення стосувались забруднення атмосферного повітря, збереження тваринного світу та недопущення забруднення водних ресурсів.
Всього в 1 кв. 2018 року Держекоінспекцією було позитивно вирішено 16 звернень, підготовлено відповіді з роз’ясненнями щодо порушених питань – 5; повернуто авторам на підставі ст. 7 Закону України «Про звернення громадян» – 2; перенаправлено за належністю  – 2; в стадії розгляду - 14 звернень.
Звіт про звернення громадян за 4 квартал 2017 року

Впродовж ІV кварталу 2017р. Держекоінспекцією у Миколаївській було розглянуто 33 звернення (28 заяв та 4 скарги ) від 151 громадянина. Більшість звернень (81,8%) надходили від мешканців м. Миколаєва та Миколаївської області (Жовтневого, Первомайського, Очаківського, Новоодеського районів та м.Вознесенськ). Крім того, 5 звернень надійшло з міст Києва, Херсона, Одеси та Чернігова.

Із загальної кількості звернень в звітному періоді за дорученням органів влади (Державної екологічної інспекції України, Миколаївської обласної державної адміністрації, Прокуратури Миколаївської області та Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області) було розглянуто 11 звернень; від громадян на особистому прийомі  (отримано особисто) – 4; від громадян поштою – 18; колективних звернень – 5. 

Звернення громадян розглядались відповідно до компетенції Держекоінспекції, в рамках чинного законодавства та вимог Закону України «Про звернення громадян». Громадянами, що зверталися в 4 кв. 2017р. до Держекоінспекції, порушувались питання несанкціонованих звалищ побутових відходів,  недотримання законодавства про охорону, раціональне використання вод та відтворення водних ресурсів, пошкодження зелених насаджень, рослинного світу, забруднення атмосферного повітря, незаконного використання земельних ресурсів, поводження з дикими тваринами, порушення на територіях об’єктів природно-заповідного фонду загальнодержавного значення.

Всього в 4 кв. 2017 року Держекоінспекцією було позитивно вирішено 14 звернень, підготовлено відповіді з роз’ясненнями щодо порушених питань – 14; в стадії розгляду - 5 звернень.


Звіт про звернення громадян за 3 квартал 2017 року

Впродовж ІІІ кварталу 2017р. Держекоінспекцією у Миколаївській було розглянуто 48 звернень (47 заяв та 1 скаргу ) від 127 громадян. Переважна більшість звернень (81%) надходили від мешканців м.Миколаєва та Миколаївської області (Миколаївського, Первомайського, Кривоозерського, Вітовського районів, м.Вознесенськ та м.Первомайськ). Крім того, 9 звернень надійшло з міст Києва, Херсона та Одеси.

Із загальної кількості звернень в звітному періоді за дорученням органів влади (Державної екологічної інспекції України, Миколаївської обласної державної адміністрації, Управління житлово-комунального господарства Миколаївської облдержадміністрації та Адміністрації Заводського району Миколаївської міської ради) було розглянуто 34 звернення; від громадян на особистому прийомі  (отримано особисто) - 6; від громадян поштою - 8.

Звернення громадян розглядались відповідно до компетенції Держекоінспекції, в рамках чинного законодавства та вимог Закону України «Про звернення громадян». Громадянами, що зверталися в 3 кв. 2017р. до Держекоінспекції, порушувались питання несанкціонованих звалища побутових відходів, порушення правил водокористування, пошкодження зелених насаджень, забруднення атмосферного повітря, поводженнями з дикими тваринами,  порушення на територіях об’єктів природно-заповідного фонду загальнодержавного значення. Найбільш актуальним продовжує залишатися питання щодо несанкціонованих звалищ побутових відходів (73%).

Всього в 3 кв. 2017 року Держекоінспекцією було позитивно вирішено 33 звернення, на 9 звернень підготовлено відповіді з роз’ясненнями щодо порушених питань, повернуто авторам 2 звернення (на підставі статей 5 та 7 Закону України «Про звернення громадян»; в стадії розгляду - 4 звернення.

 

Звіт про звернення громадян за 2 квартал 2017 року

Впродовж ІІ кварталу 2017р. Держекоінспекцією у Миколаївській області було розглянуто 56 звернень (заяв - 45 , скарг – 11) від  155 громадян. За адміністративно-територіальним поділом звернення громадян надходили  від мешканців м.Миколаєва, м.Вознесенська, м.Києва, м.Полтави, м.Херсона, м.Южноукраїнська, м.Львова, Братського, Жовтневого, Кривоозерського, Первомайського районів.

З загальної кількості звернень в звітному періоді за дорученням органів влади (Миколаївської обласної державної адміністрації, Державної екологічної інспекції України, Миколаївської місцевої прокуратури № 1,№2, Управління житлово-комунального господарства Миколаївської облдержадміністрації) було розглянуто 40 звернень; від громадян на особистому прийомі  (отримано особисто) -9; від громадян поштою -7 ( в тому числі 5 – на поштову адресу Держекоінспекції, 2 – електроною поштою).

Звернення громадян розглядались відповідно до компетенції Держекоінспекції в рамках чинного законодавства та вимог Закону України «Про звернення громадян». В 2 кв. 2017р. в зверненнях, що надійшли на адресу Держекоінспекції, громадянами порушувались наступні питання:

- несанкціоновані звалища побутових відходів;

- забруднення атмосферного повітря;

- порушення у сфері земельних ресурсів;

- пошкодження зелених насаджень;

- порушення правил водокористування;

- незаконний продаж екзотичних та інших видів тварин без відповідних документів;

- порушення на територіях об’єктів природно-заповідного фонду загальнодержавного значення;

- незаконне знищення об’єктів тваринного світу.

Найбільш актуальним питанням, що порушувалось у зверненнях громадян були несанкціоновані звалища побутових відходів (63%). Пояснюється це актуальністю даної проблеми для регіонів України та запровадженням Мінприроди інтерактивної мапи та мобільного додатку, що дає можливість будь-якому громадянину України не витрачаючи багато часу повідомити відповідні органи про стихійні сміттєзвалища, а також проконтролювати їх ліквідацію.

 

Звіт звернення громадян за 1 квартал 2017 року

Держекоінспекцією у Миколаївській області впродовж І кварталу 2017 р. було розглянуто 38 звернень (заяв – 36, скарг – 2) від 135 громадян. За адміністративно- територіальним поділом звернення громадян надходили  від мешканців м. Миколаєва, Вознесенська, Очакова, а також Баштанського, Березанського, Вітовського районів області.  З загальної кількості звернень громадян Держекоінспекцією в звітному періоді за дорученням органів виконавчої влади було розглянуто 29 звернень, від громадян на особистому прийомі (отримано особисто) – 2, від громадян поштою – 7. Колективних надійшло – 4, індивідуальних - 24. Звернення громадян розглядались відповідно  до компетенції Держекоінспекції в рамках чинного законодавства та вимог Закону України «Про звернення громадян». В зверненнях громадян порушувались наступні питання: порушення правил поводження з відходами; пошкодження  зелених насаджень; забруднення атмосферного повітря та водних ресурсів; самовільне водокористування; зняття родючого шару грунту в межах прибережно захисної смуги; незаконне видобування корисних копалин (піску).

Найбільш актуальними питаннями в зверненнях громадян за І кв. 2017 р.  є порушення правил поводження з відходами та пошкодження зелених насаджень.  За результатами розгляду звернень:

- вирішено позитивно – 17, що складає 45%;

- дано роз’яснень – 7, що складає 18%;

- відмовлено у задоволенні – 5, що складає 13%;

- перенаправлено за належністю   – 1, що складає 3%;

- у стадії розгляду залишається – 8, що складає 21%.

В звітному періоді кількість звернень громадян  в порівнянні з аналогічним періодом 2016 р. має тенденцію до  збільшення  – на 10 одиниць.

 

Посилання