Звіт про запити на отримання публічної інформації за 4 кв. 2018 р.

Держекоінспекцією у 4 кв. 2018 року було опрацьовано 5 запитів на отримання публічної інформації. За категорією запитувачів листи надходили від громадської організації та фізичних осіб.  Дані запити стосувалися проведених природоохоронних заходів (результатів інтрументально-лабораторного контролю, направлених звернень до судових органів, виданих приписів), та діяльності Інспекції у Миколаївській області (щодо інвентаризації дельфінів та оцінювання керівників). Запити на отримання публічної інформації були розглянуті відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» з дотриманням термінів, встановлених чинним законодавством.

Звіт про запити на отримання публічної інформації за 3 кв. 2018 р.

Держекоінспекцією у 3 кв. 2018 року було опрацьовано 8 запитів на отримання публічної інформації. За категорією запитувачів запити надходили від помічника народного депутата,  адвокатські запити, від громадської організації та фізичних осіб.  Дані запити стосувалися проведених природоохоронних заходів та діяльності Інспекції у Миколаївській області, а саме про масштаби, причини та наслідки масової загибелі риби, про ознайомлення з результатами відбору проб на проммайданчиках за 2014-2018 роки та інші. Запити на отримання публічної інформації були розглянуті відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» з дотриманням термінів, встановлених чинним законодавством.

Звіт про запити на отримання публічної інформації за 2 кв. 2018 р.
Держекоінспекцією у 2 кв. 2018 року було опрацьовано 8 запитів на отримання публічної інформації. За категорією запитувачів запити надходили від фізичних осіб, засобу масової інформації та громадської організаціїЗапитувачів цікавила інформація щодо повноважень Держекоінспекції та  результатів перевірок дотримання вимог природоохоронного законодавства окремими субєктами господарювання. Запити на отримання публічної інформації розглядались відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» з дотриманням термінів, встановлених чинним законодавством 
Звіт про запити на отримання публічної інформації за 1 кв. 2018 р.

Держекоінспекцією у 1 кв. 2018 року було опрацьовано 3 запити на отримання публічної інформації. За категорією запитувачів запити надходили від фізичних осіб та громадської організації.  Дані запити стосувались порушень природоохоронного законодавства та  вимірювань проб ґрунтів, перевірок підприємств та надання інформації щодо адміністративних стягнень. Запити на отримання публічної інформації розглядались відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» з дотриманням термінів, встановлених чинним законодавством.

Звіт про запити на отримання публічної інформації за 4 кв. 2017 р.

Держекоінспекцією у 4 кв. 2017 року було опрацьовано 3 запити на отримання публічної інформації. За категорією запитувачів запити надходили від юридичних осіб, громадської організації та від фізичної особи. Дані запити стосувалися проведених Держекоінспекцією заходів контролю за вирубкою і знесенням зелених насаджень, щодо виявлених порушень природоохоронного законодавства комунальним підприємством та щодо погодження матеріалів з оцінки впливу на навколишнє середовище. Запити на отримання публічної інформації були розглянуті відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» з дотриманням термінів, встановлених чинним законодавством.

Звіт про запити на отримання публічної інформації за 3 кв. 2017 р.

Держекоінспекцією у 3 кв. 2017 року було опрацьовано 3 запити на отримання публічної інформації. За категорією запитувачів запити надходили від юридичних осіб, неприбуткової організації та від засобів масової інформації. Дані запити стосувалися проведених Держекоінспекцією природоохоронних заходів та діяльності постів екологічного контролю. Запити на отримання публічної інформації були розглянуті відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» з дотриманням термінів, встановлених чинним законодавством.

Звіт про запити на отримання публічної інформації за 2 кв. 2017 р.

Держекоінспекцією у 2 кв. 2017 року було опрацьовано 3 запити на отримання публічної інформації. За категорією запитувачів запити надходили від фізичних осіб та міжнародної неурядової організації.  Дані запити стосувались незаконного складування чи захоронення відходів на території Миколаївської області з м. Львів, кількості виловлених осетрових видів риб та розміру збитків, завданих навколишньому середовищу внаслідок пошкодження зелених насаджень за вказаною ними адресою. Запити на отримання публічної інформації були розглянуті відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» з дотриманням термінів, встановлених чинним законодавством.

Звіт про запити на отримання публічної інформації за 1 кв. 2017 р.

В 1 кв. 2017р. Держекоінспекцією було опрацьовано 7 запитів на отримання публічної інформації. За категорією запитувачів запити надходили від фізичних осіб, громадських організацій, засобів масової інформації. Дані запити стосувались пошкодження об’єктів рослинного світу, перевірок гідротехнічних підприємств, протоколів вимірювань проб ґрунтів, порушень природоохоронного законодавства у сфері поводження з відходами. Запити на отримання публічної інформації розглядались відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» з дотриманням термінів, встановлених чинним законодавством. 

Посилання