Конкурс на заміщення вакантних посад
Державна екологічна інспекція у Миколаївській області повідомляє, що 21 лютого 2019 року оголошено конкурс на заміщення трьох вакантних посад державної служби категорії «В»:
·              провідний спеціаліст відділу державного екологічного нагляду (контролю) водних ресурсів та атмосферного повітря – державний інспектор з    охорони навколишнього природного середовища Миколаївської області (1 посада);
·              провідний спеціаліствідділу державного екологічного нагляду (контролю) тваринного світу та біоресурсів– державний інспектор з  охорони навколишнього природного середовища Миколаївської області (2 посади).
На сайті Національного агентства України з питань державної служби https://portal.nads.gov.ua у рубриці вакансії «Інформація про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби» розділ «Миколаївська область», «м. Миколаїв» розміщено оголошення про проведення конкурсу на зайняття посад державної служби категорії  «В» та умови проведення конкурсу.
Одночасно повідомляємо, що кінцевий термін подачі документів на зайняття посад державної служби 22 березня 2019 року до 15 год. 45хв.
Конкурсний відбір кандидатів на зайняття посад державної служби відбудеться з 26 по 27 березня 2019 року в два етапи:
1) тестування, 2) співбесіда.
Перший етап конкурсного відбору «тестування» проходитиме в електронному вигляді в онлайн-режимі. Перелік тестових питань оприлюднено на офіційному сайті Національного агентства України з питань державної службиhttp://nads.gov.ua/page/perelik-testovyh-pytan (рубрика «тестування» - «перелік тестових питань»). Одне тестове завдання включає 40 тестових питань, які обираються автоматично із загального переліку питань на знання Конституції України, законодавства про державну службу, антикорупційного законодавства та знання спеціального законодавства.
Після успішного проходження тестування кандидату необхідно пройти співбесіду. 
Необхідні документи для участі у конкурсі:
1. Копія паспорта громадянина України.
2. Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі.
3. Письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.
4. Копія (копії) документу (документів) про освіту.
5. Оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.
6. Заповнена особова картка встановленого зразка.
7. Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2018 рік подається у вигляді роздрукованого примірника заповненої декларації на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.
Декларація подається шляхом заповнення встановленої електронної форми на офіційному веб-сайті НАЗК (https://nazk.gov.ua/) у розділі «Задекларуй».
Методичні рекомендації з питань заповнення декларації доступні для ознайомлення при послідовному переході за такими розділами на офіційному веб-сайті НА запобігання корупції «Декларування» «Законодавство» «Декларація».
Подання декларації можливе за умови наявності у особи електронного цифрового підпису (файл із розширенням Key-6.dat), який безкоштовно можна отримати у відокремленому пункті реєстрації користувачів ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС за адресою м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, буд. 24/2, зала 2, тел.: (051) 237-90-91.Інформація щодо переліку документів, які необхідно подати для отримання електронного цифрового підпису, а також бланки та зразки заповнення відповідних заяв доступні за посиланням http://acskidd.gov.ua/fiz_osoba.
Крім того електронний ключ можна отримати через Приватбанк, якщо Ви є користувачем даного банку.
За більш детальної інформацією щодо переліку документів, процедури проведення конкурсу звертайтесь за телефоном: (0512) 53-58-42, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Дзержинського, 134.                   

Посилання